Pánské lyžařské kalhoty

 

Kalhoty jsou díky použití materiálu s technologií Aquacore a teflonové úpravě DWR nepromokavé. Vodní sloupec dosahuje výborné hodnoty 5 000 mm. Propustnost vodních par na jeden metr čtvereční textile je na rovněž vysoké hodnotě 5 kg za 24 hodin.

Lyžařské kalhoty Sango 3 jsou díky polopřiléhavému střihu a anatomicky tvarovaným kolenům velmi pohodlné. Při celodenním nošení oceníte hřejivou podšívku, možnost úpravy pasu nařaseného do gumy, odepínatelné a nastavitelné šle.  

Z hlediska praktičnosti nechybí podlepené švy, zpevněné nohavice proti oděru a s možností rozepnutí pro jednoduché nazouvání lyžařských bot.

Kalhoty disponují dvěma praktickými kapsami na zip a jednoduchou obsluhou zapínání v rukavicích. Samozřejmostí je také všudypřítomný odolný reflexní potisk.

Lyžařské kalhoty se výborně hodí do kombinace s lyžařskými bundami se stejnými funkčními technologiemi. Výbornou volbu představují bundy Baudouin se shodným vodním sloupcem a paropropustností, vybavené celkem osmi praktickými kapsami, odvětráváním, nebo také odepínatelnou kapucí.

 

Další zajímavou volbu pro kombinaci s lyžařskými kalhotami Sango 3 představují bundy Callisto – komfortní oblečení pro zimní radovánky.  

 

Opravdu náročným lyžařům a horským turistům lze doporučit bundu Guarniero druhé generace s funkční technologií mimořádně prodyšné membrány PTX a vysokým vodním sloupcem 10 000 mm.