Nová dětská trika Alpine Pro

Nemůžeme začít ničím jiným než skvělým trikem Alpine Pro Unego 3 s krásnou ilustrací dvou vydrýsků a nápisem Alpine Pro. Dětské triko Alpine Pro Unego 3 je přikladně zpracováno ve skvěle padnoucím polopřiléhavém stříhu Regular Fit. Není to však jen kvalitní potisk s vydrami, co činí toto triko unikátním ve své řadě. Je totiž zpracováno speciální úpravou Soft-Touch, kterou pocítíte na první dotek. Triko je mimořádně jemné a také splývavější, a to při zachování nízké hmotnosti s rychlých schnutím.

V případě, že by vašeho juniora více potěšilo barevné triko, je jednoznačnou volbou řada tří triček Alpine Pro Axiso. V tomto případě jsou na tričku ztvárněny siluety známých lesní zvířat včetně jejich stop. Triko Alpine Pro Axiso je opět příkladně ušito v polopřiléhavém stříhu Regular Fit s kontrastním prošíváním na lemu rukávů. Mimo originálního potisku a kontrastního barevného provedení pastelových barev se jedná o triko, které je zpracováno z výběrové bavlny Fine Cotton, která je velmi příjemná na omak, pevná, prodyšná a výborně savá tak, jak u přírodního materiálu vysoké jakosti očekávate.

V případě dvou typů triček Alpine Pro Silva 4 se bude spíše jednat o poutavý tip pro dívky. Krásný odolný potisk s tématikou květin a motýlů v kombinaci se sytými barvami textilie určitě potěší každou malou slečnu. Trička jsou opět vyrobena z té nejkvalitnější bavlny pod sluncem Fine Cotton. Pro chlapce jsou na výběr stejně kvalitní trika Alpine Pro Unego 2 s potiskem panorama skal z Českého ráje.

Opomenout nemůžeme ani dětská trika Alpine Pro s dlouhým rukávem. Horkou novinkou jsou v krásném provedení pastelových barev dvě trika Alpine Pro Gabro. Ta jsou příkladně ušita v komfortním polopřiléhavém střihu Regular Fit, díky kterému bude triko sedět jedna báseň. Přitom by to opět nebyla Alpine Pro, aby nemyslela na funkční pohodlí vaší ratolesti. Triko je vyrobeno z velmi dobře nastaveného poměru 3:2 ve prospěch kvalitní a pevné bavlny, kdy je pro tuto přírodní tkaninu charakteristická zejména její prodyšnost, savost a příjemný pocit při celodenním nošení díky šetrnosti k pokožce. Zbytek tvoří lehké syntetické vlákno Cool-Dry, pro které je charakteristická rovněž velmi dobrá prodyšnost, ale díky speciální úpravě také rychlý odvod potu z vnitřní strany textilie na vnější. Díky tomu vaše dítě zůstane v triku Alpine Pro Gabro v pohodlí a suchu při udržení optimální teploty.

Poslední tip představují sportovní dětská trika a tílka Alpine Pro Hoto a Alpine pro Takro v atraktivním provedením kontrastních barev. Jedná se o mimořádně lehká funkční trička a tílka vyrobená kompletně z funkční textilie Cool-Dry. Stejně jako výše uvedená trika jsou i Alpine Pro Hoto a Alpine Pro Takro ušita v komfortním polopřiléhavém střihu Alpine Pro Regular Fit s rovnější siluetou. Trika a tílka jsou tak předurčena k letnímu sportování. Vhod ale také přijdou v teplých letních dnes jako lehký a vzdušný svršek. Materiál Cool-Dry výborně plní svou funkci rychlého odvodu potu směrem od těla na povrch textilie. Zůstává tak komfortní pocit sucha. Materiál Cool-Dry je prověřenou technologií, kterou v různých modifikacích naleznete i na profesionálních sportovních dresech renomovaných zahraničních značek. Dětská trika Alpine Pro Hoto a tílka Alpine Pro Takro představují skvělou volbu pro léto strávené aktivně – v neustálém pohybu.