Vážení zákazníci, 

 

vítáme vás na stránkách outletu ryze české značky sportovního a outdoorového oblečení, obuvi a doplňků Alpine Pro s tradicí již více než 20 let na trhu. 

Za tu dobu se Alpine Pro vypracovala v přední značku s vynikajícím renomé, které se promítá jak v samotné kvalitě precizního zpracování a použitých funkčních technologií, tak umístěním v TOP žebříku Nejobdivovanější společnosti v České republice. 

Široký sortiment pokrývá pravidelně uváděné hlavní kolekce pro všechna roční období. Ve spolupráci s předními tvůrci z odvětví designu přichází Alpine Pro s každou novou kolekcí s neotřelými nápady a trendy. Jako příklad lze uvést úspěšnou kolekci české výpravy na zimních olympijských hrách ve Vancouveru, kterou vybraná světová média ohodnotila jako vůbec nejlepší. 

Právě s olympiádou v Kanadě se pojí prvotní spolupráce s Českým olympijským týmem z pozice oficiálního partnera. Následovaly neméně úspěšně kolekce pro LOH v Londýně a ZOH v ruské Soči s originálními motivy světoznámých malířů Františka Kupky, respektive Alfonse Muchy. Zatím poslední rozverná kolekce v rytmu karnevalu brazilského Ria pro změnu upoutala pozornost motivem originálního ztvárnění legendárního Emila Zátopka. 

Spolupráce s Českým olympijským týmem a dalšími sportovními celky probíhá také na úrovni bližší kooperace s jednotlivými sportovci, kteří poskytují zpětnou vazbu pro další vývoj. Oblečení a obuv tak disponuje celou řadou funkčních řešení a také důmyslných speciálních střihů. Konkrétně můžeme zmínit propracovanou technologii výroby prodyšných vláken Softshel, vodní sloupce, odolný potisk reflexních prvků, kvalitní podešívku, nebo třeba tepelnou membránu Tripletex v kvalitní outdoorové a zimní obuvi.

Alpine Pro patří k zavedeným značkám s širokou prodejní sítí autorizovaných prodejen a franšíz.

Outlet-alpine.cz nabízí širokou nabídku sortimentu za atraktivní ceny. Samozřejmostí je profesionální servis a flexibilita pro rychlé odbavení vaší zásilky, včetně možnosti výběru dodání zboží například prostřednictvím oblíbené služby Zásilkovna. Mimo elektronického outletu můžete navštívit také kamennou prodejnu v Lounech. 

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku. V průběhu roku chystáme řadu akcí, které vás určitě zaujmou.

Přejeme příjemné nakupování a plno radostných chvil při vašich sportovních a rekreačních aktivitách. 

 

Tým outlet-alpine.cz